Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vítejte na stránkách obce Suchá Loz

Dnes je 13.6.2024, svátek má: Antonín

Obec Suchá Loz leží na na jihovýchodě Moravy v Zahradě Moravy - Slovácku.
V současnosti má 1130 obyvatel a zde se o nich a jejich životě můžete dozvědět více.

Bc. Václav Bujáček, starosta obce

Obecní úřad

Naše obec

Odkazy

Užitečné informace

Volby

Kalendář starosty

Další info

Odkazy

Mikroregion Východní Slovácko

E-rozhlas

17.01.2023 Společnost FORMIKA Dolní Němčí přijme pracovníka na pozici: -         Seřizovač vstřikolisů Nabízíme nadstandartní platové podmínky- 35 000 Kč nástupní plat  Dále nabízíme: příspěvek na dopravu do místa pracoviště, příspěvek na stravu, zdravotní volno a další příplatky a benefity. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy, které rádi zaučíme.   Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu ekonomika@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.
16.11.2022 Společnost RACIOLA Uherský Brod s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Údržbář“. Práce na plný úvazek. Místem výkonu práce je Uherský Brod. Požadavky: SOU/SŠ. Výhodou: vzdělání v oboru elektro nebo strojní a vyhláška č. 50. Zkušenost na obdobné pozici vítána. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol. Benefity: příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření. Kontakt pro zasílání životopisů: stavinohova@raciola.cz Bližší informace na tel. čísle:      +420 604 441 625  
04.11.2022 Společnost RACIOLA Uherský Brod s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Obsluha strojovny chlazení/mražení“. Práce na plný úvazek, třísměnný provoz. Místem výkonu práce je Uherský Brod. Požadavky: SOU/SŠ. Vzdělání v oboru elektro nebo strojní a vyhláška č. 50 výhodou. Zkušenost s obsluhou chladícího a mrazícího zařízení vítána. Náplň práce: zajištění chodu chladícího a mrazícího zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol. Benefity: příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření. Kontakt pro zasílání životopisů: stavinohova@raciola.cz Bližší informace na tel. čísle:      +420 604 441 625  
03.10.2022 Soukromá firma ROKUP prodává ve čtvrtek 6. října v 13:35 hod. u hasičské zbrojnice Nosné kuřice Krmiva s vitamíny pro slepice i králíky za 300 Kč a vitamínové doplňky pro drůbež.       Vykupujeme králičí kůže 25 Kč za kus.
11.08.2022 Inzerát na volné pracovní místo pečovatelky do PS Bánov Charita Uherský Brod přijme do hlavního pracovního poměru, zástup za dlouhodobou nemoc, pečovatelku/pečovatele pro Pečovatelskou službu v Bánově. Požadujeme: kurz pracovníka v sociálních službách, samostatnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, základní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, dobré finanční ohodnocení. V případě zájmu o tuto pozici volejte na číslo 730 554 239 nebo na email michaela.mahdalikova@uhbrod.charita.cz, nebo přímo kontaktujte vedoucí Pečovatelského domu, kontakty najdete také na webových stránkách Charity Uherský Brod.  
03.08.2022 Společnost AGRO BŘEZOVÁ s.r.o. nabízí k prodeji živá BIO prasata z vlastního chovu. Cena za prase do 50 kg je 80,- za kg, cena za prase nad 50 kg je 50,- za kg. V případě zájmu kontaktujte pana Libora Maňáka na telefonním čísle 777 870 311, anebo se dostavte osobně do sídla společnosti na adrese Březová 436. Dále společnost AGRO BŘEZOVÁ nabízí k prodeji starší zemědělskou techniku – sběrací vůz, nahrnovač a mulčovač. Více informací u pana Libora Maňáka na telefonním čísle 777 870 311. Společnost CS MORAVIA s.r.o. se sídlem ve Vyškovci nabízí k prodeji živá jehňata. Cena za jehně je 1500,- (po domluvě i méně). Bližší informace u pana Luďka Brostíka na telefonním čísle 777 926 395, anebo osobně v kanceláři CS Farmy ve Starém Hrozenkově.
26.05.2022 Společnost RACIOLA Uherský Brod s.r.o. přijme na hlavní pracovní poměr údržbáře. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Práce na plný úvazek, místo výkonu práce: Uherský Brod. Požadavky: SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č. 50 výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol. Benefity: sleva na firemní produkty, příspěvek na penz.připojištění, příspěvek na stravování. Bližší informace na tel. 604 441 625.
26.05.2022 Kdo z občanů má zájem na dobrém přivýdělku, ať se přihlásí na telefonu 604 583814. Jedná se o  zastřihávání výhonů česneku. Práce je  vhodná  pro ženy, muže i studenty. Pracoviště je  na poli vedle cyklostezky u Volenova.  Možno pracovat třeba jen 3-4 hodiny denně, dle vlastní úvahy, odměna je stanovena od výkonu, nikoli od hodin strávených na poli.  Nástup možný po dohodě ihned, práce potrvá maximálně  2 týdny. V případě spokojenosti bude možno nabídnout podobnou  práci i v červenci při mechanizované sklizni česneku.
25.03.2022 Společnost LUKROM, spol. s r.o. hledá kolegyni / kolegu na pozici účetní/ekonomka pro dceřinou společnost RACIOLA Uherský Brod, spol.  s r.o. Náplň práce: ·         Účetní a daňová problematika (fakturace, banka, sklady, IM a další), zpracování výstupů pro kontakt s úřady (DPH, KH, DPPO, silniční daň, statistická šetření a další), spolupráce s auditory (auditovaná účetní závěrka), periodické deníky, zápočty a postoupení, účetní závěrky ·         Kontrola a metodické vedení ·         Zpracování výsledků a statistik pro vedení společnosti Požadavky na vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru účetní praxe výhodou komplexní znalost účetní a daňového problematiky znalost účetních postupů a provedení účetní uzávěrky dobrá znalost MS Office znalost systému Microsoft Dynamics NAV výhodou organizační schopnosti, zodpovědnost, iniciativa, komunikativnost časová flexibilita a ochota učit se novým věcem samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, organizační schopnosti a komunikativnost Nabízíme: ·         zázemí rodinné finančně stabilní a obchodně silné společnosti - skupiny LUKROM ·         práce na HPP ·         možnost další seberealizace v profesní i osobní oblasti ·         odpovídající platové ohodnoceni ·         zaměstnanecké benefity – příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, dárkové balíčky, firemní akce, slevy na firemní produkty a další. ·         Přátelský kolektiv Bc. Eva ODSTRČILÍKOVÁ | personální oddělení | LUKROM, spol. s r.?o.|+420 704 985 455 |+420 572 626 613|www.lukrom.cz  
10.03.2022 Základní škola Nivnice přijme do pracovního poměru kuchařku. Více informací u vedoucí školní jídelny, tel. 572 693 177.
11.02.2022 SVUDZI Jsme česká stavební firma, která hledá do svého týmu nové pracovníky na pracovní pozice:      -    stavbyvedoucí, stavební technik ·             -   stavební dělník, strojník                V případě zájmu se ozvětena e-mail: info@svundzi.cz, mob. +420 702 112 216   V
12.01.2022   Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme na hlavní pracovní poměr:   Zpracovatel drůbeže na porážku - oddělení balírny   Místo výkonu práce: Uherský Brod. Náplň práce: balení masa do sáčků, zavírání sáčků, skládání kartonů. Jednosměnný provoz. Týdenní pracovní doba: 40 hodin.   Manipulant na porcovnu   Místo výkonu práce: Uherský Brod. Náplň práce: práce s paletovým vozíkem, vychystávání zboží, převoz zboží, manipulace se zbožím. Dvousměnný provoz. Týdenní pracovní doba: 40 hodin.     Zaměstnanecké benefity:  příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření. Zájemci můžou psát na email: hornakova@raciola.cz nebo volat na tel: 572 626 613.
10.01.2022 Přijme do pracovního poměru Operátora výroby pro automobilový průmysl Popis pracovní nabídky: Výroba lisovaných dílů pro automobilový průmysl Požadujeme: Manuální zručnost Flexibilita samostatnost Chuť pracovat Nabízíme: Zázemí v perspektivní rozvíjející se firmě Nástupní plat: 130/ hod. hrubá mzda včetně prémií Pracovní doba 2 směnný provoz + přesčasy příplatky za přesčasy Příplatek na dopravu Dotované stravenky formou Ticket Restaurant 20 dní dovolené a po odpracování 3 let pak 25 dní Pracovní oděv a obuv Odměna za zlepšovací návrhy Kratší pracovní doba 7,5 hod. Parkování v areálu firmy Více informací na telefonu: 720 077 364
11.11.2021 Přední český výrobce křesel do kin a divadel Kinoexport s.r.o. hledá výrobního managera na HPP. Nástup možný ihned, Mzda dohodou. Jednosměnný provoz. Požadujeme zkušenosti ve výrobní firmě, spolehlivost. Nabízíme stabilní práci u firmy s 30-letou historií. Pracoviště v Korytné u Nivnice.
04.10.2021 Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme na hlavní pracovní poměr:   Strojníka – náplň práce: obsluha kotelny, strojovny a ČOV. Provozní údržbář – náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol Manipulant ve výrobě – náplň práce: navážení zboží na porcovnu Zpracovatel drůbeže na balírnu – náplň práce: balení masa. Zpracovatel drůbeže na porážku – náplň práce: práce s živou drůbeží, navěšování. Operátorka ve výrobě – náplň práce: porcování masa. Skladník (tunelář) – náplň práce: skládání artiklů na palety dle druhu, hlídání teplot.   Ke všem pozicím připadají zaměstnanecké benefity:  příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření.  
10.08.2021 Raciola Uherský Brod přijme zaměstnance na pozici:   Provozní údržbář. Práce na plný úvazek, místo výkonu práce: Uherský Brod. Požadavky: SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č. 50 výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol. Benefity: sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování.   NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
12.07.2021 Zemědělská akciová společnost Nivnice přijme do pracovního poměru pracovníka na pozici přísunář v chovu skotu. Nutnou podmínkou je řidičské oprávnění skupina T a B. Zájemci nechť prosím volají Ing. Martina Moulise, tel. číslo 603 525 337.
21.06.2021 Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:   Mistr/mistrová ve výrobě  Místo výkonu práce: Uh. Brod. Jednosměnný provoz. Požadavky: SOU, SŠ, znalost práce na PC, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu. Náplň práce: zadávání a kontrola úkolů, kontrola pracovišť, vedení výrobní dokumentace.   Skladník/expedient - tunelář  Náplň práce: navážení klecí, skládání artiklů na palety dle druhu, hlídání teplot. Požadované vzdělání: základní. Třísměnný provoz.   Provozní údržbář  Práce na plný úvazek, místo výkonu práce: Uherský Brod. Požadavky: SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č.50 výhodou,praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol.   Operátor/ka ve výrobě  Místo výkonu práce Uherský Brod. Práce na HPP. Náplň práce: obsluha balícího a vážícího automatu, balení masa do misek, jednosměnný provoz 40 hod./týden.   Manipulant ve výrobě  Náplň práce: navážení zboží. Požadujeme: schopnost učit se, pracovitost, spolehlivost, organizační schopnosti.   Zpracovatel/ka drůbeže  Místo výkonu práce Uherský Brod. Práce na HPP. Náplň práce: porcování a vykosťování masa, balení masa do misek, práce na baličkách.   Benefity: příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření.   Zájemci mohou poslat životopis na email: hornakova@raciola.cz nebo volat na tel. číslo: 572 626 613.
07.06.2021 Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme pracovníka na hlavní pracovní poměr na pozici provozní údržbář.   Práce na plný úvazek, místo výkonu práce: Uherský Brod. Požadavky: SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č.50 výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol. Benefity: sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování. Zájemci mohou poslat životopis na email: hornakova@raciola.cz nebo volat na telefonní číslo: 604 441 625
26.04.2021 Soukromé kamenictví  GAMAR  oznamuje občanům na  příjem zakázek na tyto  práce.             -  Zhotovení nových  žulových pomníků,  výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků             -  Opravy  jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů.             -  Sekání, zlacení a stříbření nápisů.             -  Žulové krycí desky ( různé barvy a tvary)             -  Výměnu rámů. podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Vše v kvalitním a rychlém zhotovení, nyní s možností zajímavých jarních slev.    Objednat můžete na tel. 776 333 797, nebo si domluvit osobní schůzku.
Stránka: 1 2 3 4 5 7 9

 

Kalendář akcí

Poslední rozloučení

Termíny svozu odpadů v obci 2024

Termíny svozu popelnic:

8. 1.; 22. 1.; 5. 2.; 19. 2.; 4. 3.; 18. 3.; 2. 4.; 15. 4.; 29. 5.; 13. 5.; 27. 5.; 10. 6.; 24. 6.; 8. 7.; 22. 7.; 5. 8.; 19. 8.; 2. 9.; 16. 9.; 30. 9.; 14. 10.; 29. 10.; 11. 11.; 25. 11.; 9. 12.; 23.12.;

Termíny svozu plastů, papíru, plechovek, drobného elektrozařízení, jedlého oleje a tuku:

18. 1.; 22. 2.; 21. 3.; 18. 4.; 23. 5.; 20. 6.; 18. 7.; 15. 8.; 19. 9.; 17. 10.; 21. 11.; 19. 12.;

E-rozhlas


Obrázek týdňa

obrázek týdňa

Odkazy

Mikroregion Východní Slovácko

zuš Folklorika, s.r.o.

Pozvánka
© 2007-2011 suchaloz.cz